Gdzie jesteś, Bernadette?

Gdzie jesteś, Bernadette? - Maria Semple | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Semple
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jesteś, Bernadette?.pdf
ISBN
4332986104221

OPIS

W kinach film na podstawie powieści, z Cate Blanchett w roli głównej!Kiedy piętnastoletnia Bee - w zamian za wzorowe świadectwo –upomina się o obiecaną wycieczkę na Antarktydę, jej inteligentnai agorafobiczna matka Bernadette rzuca się w wir przygotowań. Znudzona życiem, którego nigdy nie chciała, Bernadette jest na skraju załamania. W obliczu wielu następujących po sobie katastrof Bernadette znika, zostawiając rodzinę samą sobie. Bee zbiera e-maile, oficjalne dokumenty, prywatną korespondencję, żeby odnaleźć matkę i dowiedzieć się czegoś więcej o jej przeszłości. Gdzie jesteś, Bernadette? to wciągająca i wzruszająca powieść o więzach rodzinnych i niezachwianej miłości córki do niedoskonałej matki.Powieść pełna zaskakujących zwrotów akcji, porywających bohaterów i ciętego czarnego humoru!

W zamian za to chce pojechać z rodzicami na Antarktydę. Ojciec jest za, lecz matka ma pewne obawy. Pełna humoru satyra na współczesną rodzinę i amerykańskie kręgi artystyczno-biznesowe, bawi i wzrusza od pierwszej do ostatniej minuty - tak zapowiadana jest ekranizacja powieści Marii Semple "Gdzie jesteś, Bernadette?" w reżyserii Richarda Linklatera z Cate Blanchett w roli głównej.

Tym razem przeniósł na duży ekran poczytną książkę autorstwa Marii Semple. Gdzie jesteś, Bernadette? z Cate Blanchett w tytułowej roli będzie można oglądać w kinach od 16 sierpnia. Repertuar filmu "Gdzie jesteś, Bernadette?" w Warszawie Wybierz dzień ; Czw 18 02: Pt 19 02: Sb 20 02: Nd 21 02: Pn 22 02: Wt 23 02: Śr 24 02: Cały tydzień ... „Gdzie jesteś, Bernadette?" jest powieścią epistolarną, która raczej kojarzy się głównie z prozą historyczną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI