Dwa jabłka Adama

Dwa jabłka Adama - Ewa Podsiadły-Natorska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Podsiadły-Natorska
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Dwa jabłka Adama.pdf
ISBN
4434620333113

OPIS

Miłość, pożądanie i zdrada oczami mężczyzny, który znalazł się na rozdrożu.On - wzorowy mąż i ojciec, utrzymujący rodzinę z pracy tłumacza.One - wzorowa żona i matka oraz jego koleżanka z zamierzchłej przeszłości.Przypadkowe spotkanie Adama i Diany w ich rodzinnych stronach staje się początkiem erotycznej i psychologicznej gry pomiędzy nimi, w którą wkrótce zostaje wciągnięta również jego żona Lidka. Z pozoru zwykły romans okazuje się niemożliwy do zakończenia, a fascynacji koleżanką z dzieciństwa ulega też żona Adama. Prowadzi to do trudnego, poliamorycznego układu, w którym wszyscy troje będą musieli zweryfikować wszystko, w co do tej pory wierzyli.W tym menage a trois - gospodarstwie domowym trzech osób - powstaje wzajemna sieć skomplikowanych i dzikich uzależnień, w której będzie się jeszcze musiało znaleźć miejsce dla małego dziecka."Musiała wiedzieć, że kochał się z Dianą - nawet jeśli nie dzisiaj, to niedawno. Nie była głupia, miała świadomość, co ich połączyło. A składając swoją niemoralną propozycję, wyraziła zgodę, by tego nie przerywali. Miał więc je obie i fakt, że kochał się z jedną i drugą tego samego dnia, nagle stracił znaczenie. Bo obie były ważne. Bo bez obu nie było życia."fragment książki

One - wzorowa żona i matka oraz jego koleżanka z zamierzchłej przeszłości. Przypadkowe...

zaczytana_emigra Przeczytane:2019-07-03, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2019, Przeczytaj tyle, ile masz wzrostu - edycja 2019, (Kliknij aby rozwinąć opinię) Adam to młody człowiek, który ma wszystko. Oddaną żonę, wspaniałą córkę, pracę, pieniądze, samochód, przyjaciół, dom ... Miłość, pożądanie i zdrada oczami mężczyzny, który znalazł się na rozdrożu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI