Przyjaciel wesołego diabła (książka audio)

Przyjaciel wesołego diabła (książka audio) - Kornel Makuszyński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kornel Makuszyński
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
Przyjaciel wesołego diabła (książka audio).pdf
ISBN
9835422051512

OPIS

Janek ma szczęście, ale też i pecha. Uratowany jako niemowlę przez mędrca Witalisa, ma teraz tylko jego. Kiedy starzec traci wzrok, chłopiec decyduje się za wszelką cenę mu pomóc. Wyrusza zatem na trudną i szaleńczą wyprawę. Na szczęście w drodze poznaje pewnego zabawnego, miłego i gadatliwego diabelskiego praktykanta, który postanawia mu towarzyszyć. Piękna i mądra historia dzielnego chłopca wzrusza, ale i też bawi do łez już kolejne pokolenie czytelników. Chcesz wyruszyć z Jankiem i Piszczałkąw pełną niebezpieczeństw przygodę? Wszystko zależy od Ciebie!Czyta: Wojciech MalajkatCzas trwania: 9 godzin 10 minut

S Szczegóły . "Przyjaciela wesołego diabła" mamy w postaci audiobooka i papierowej książki. Audiobook kupiony całkiem niedawno, książka z mojego dzieciństwa.

Na szczęście w drodze poznaje pewnego zabawnego, miłego i gadatliwego diabelskiego praktykanta, który postanawia mu towarzyszyć. EBook Przyjaciel wesołego diabła - mp3 / Kornel Makuszyński (Paweł Kutny), 18,75 zł, Książka Kornela Makuszyńskiego opowiada historię niemowlęcia, które przygarnia i wychowuje pewien uczony starzec. Audiobook Przyjaciel wesołego diabła mp3 Książka Kornela Makuszyńskiego opowiada historię niemowlęcia, które przygarnia i wychowuje pewien uczony starzec. Kiedy mężczyzna traci wzrok, chłopiec podejmuje się pomóc przywrócić mu go. Przyjaciel wesołego diabła Kornel Makuszyński.

POWIĄZANE KSIĄŻKI