Powroty. Cykl Owoc granatu. Tom 4

Powroty. Cykl Owoc granatu. Tom 4 - Maria Paszyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Paszyńska
WYMIAR
9,67 MB
NAZWA PLIKU
Powroty. Cykl Owoc granatu. Tom 4.pdf
ISBN
3383948876384

OPIS

Halszka z córką w pośpiechu opuszczają Iran, który w 1979 zmienia się w państwo wyznaniowe rządzone przez Chomeiniego. Przylatują do Paryża i zatrzymują się w skromnym mieszkaniu Stefanii i Jędrzeja Walickich. Elżbieta źle się czuje w towarzystwie siostry i szwagra. Człowiek, którego kiedyś kochała, dzisiaj ją przeraża... Pocieszenia jak zawsze szuka w pracy naukowej i wciąż wierzy, że niebawem dołączy do nich Mehrdad. Natomiast Stefania oddaje się opiece nad siostrzenicą. Między nią a małą Anią rodzi się wyjątkowa więź.Żadna z sióstr nie czuje się w Paryżu jak w domu, coraz częściej mówią o powrocie do Polski. Trwają przygotowania do kolejnej ważnej podróży w ich życiu. Czy w peerelowskiej Warszawie kobiety odnajdą wreszcie spokój i szczęście?

21,62 zł. Z wysyłką od 29,52 zł ... Cykl owoc granatu: - Dziewczęta wygnane, - Kraina snów - Świat w płomieniach - Powroty.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Książnica.

POWIĄZANE KSIĄŻKI