[OUTLET] Zwierzenia pielgrzyma

[OUTLET] Zwierzenia pielgrzyma - Juan Arias | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juan Arias
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zwierzenia pielgrzyma.pdf
ISBN
2027574793928

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Paulo Coelho odkrywa w zamieszonych w książce wywiadach tajemnice swojego bujnego życia, których nie znali nawet jego najbliźsi.

W wywiadzie przeprowadzonym w 1998 roku przez hiszpańskiego dziennikarza Juana Ariasa rysuje się droga pielgrzyma Coelho, który przemierza świat materii i ducha w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. Informacje o ZWIERZENIA PIELGRZYMA Arias - 8616117227 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-10-15 - cena 4,49 zł Paulo Coelho odkrywa w zamieszonych w książce wywiadach tajemnice swojego bujnego życia, których nie znali nawet jego najbliżsi. EBook Zwierzenia Pielgrzyma.

Paulo Coelho odkrywa na tych stronach tajemnice swojego bujnego życia, których nie znali nawet jego najbliżsi. Rysuje się droga pielgrzyma Coelho, który przemierza świat materii i ducha w poszukiwaniu swojego przeznaczenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI