[OUTLET] Zwierzenia pielgrzyma

[OUTLET] Zwierzenia pielgrzyma - Juan Arias | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juan Arias
WYMIAR
7,60 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zwierzenia pielgrzyma.pdf
ISBN
2091812101302

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Paulo Coelho odkrywa w zamieszonych w książce wywiadach tajemnice swojego bujnego życia, których nie znali nawet jego najbliźsi.

W wywiadzie przeprowadzonym w 1998 roku przez hiszpanskiego dziennikarza Juana Ariasa rysuje sie droga pielgrzyma Coelho, który przemierza swiat ... Paulo Coelho odkrywa w zamieszonych w książce wywiadach tajemnice swojego bujnego życia, których nie znali nawet jego najbliźsi. Paulo Coelho odkrywa na tych stronach tajemnice swojego bujnego życia, których nie znali nawet jego najbliżsi. W wywiadzie przeprowadzonym w 1998 roku przez hiszpańskiego dziennikarza Juana Ariasa rysuje się droga pielgrzyma Coelho, który przemierza świat materii i ducha w poszukiwaniu swojego przeznaczenia.

Rysuje się droga pielgrzyma Coelho, który przemierza świat materii i ducha w poszukiwaniu swojego przeznaczenia. Opowiada o ... Zwierzenia pielgrzyma.

POWIĄZANE KSIĄŻKI