Nie chcę mieć kręconych włosów

Nie chcę mieć kręconych włosów - Laura Ellen Anderson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Ellen Anderson
WYMIAR
4,7 MB
NAZWA PLIKU
Nie chcę mieć kręconych włosów.pdf
ISBN
8277046967379

OPIS

Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków. Wspaniała książka obrazkowa dla małych ludzi, którzy zawsze chcą tego, czego nie mogą mieć.Czy słyszeliście kiedyś, jak Wasze dziecko woła: O nie! Nie chcę mieć...!Bohaterka tej książki oznajmia: O nie! Nie chcę mieć kręconych włosów! Są poplątane, nie do rozczesania, są i n n e! To po prostu niesprawiedliwe!Bardzo chce mieć proste i błyszczące włosy. Do czasu, gdy spotyka małą dziewczynkę z taką właśnie jedwabistą fryzurą, która mówi, że wszystko, czego pragnie, to mieć... kręcone włosy,Obie są tak samo zaskoczone.Zabawna opowieść o kochaniu tego, co mamy.A także o włosach, całej masie włosów.W książkach "Nie chcę..." ważne jest:- budowanie poczucia własnej wartości- rozumienie emocji- wsparcie w relacjach z rówieśnikami

Dla przedszkolaków i młodszych szkolniaków.Wspaniał... Zabawna opowieść o kochaniu tego, co mamy. A także o włosach, całej masie włosów.

Autorem książki jest Laura Ellen Anderson. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI