Dzikie sekrety przyrody

Dzikie sekrety przyrody - Andy Seed | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andy Seed
WYMIAR
11,84 MB
NAZWA PLIKU
Dzikie sekrety przyrody.pdf
ISBN
7109269012452

OPIS

Lepiej poznasz przyrodę i będziesz śmiać się w głos!Niezliczone fakty, anegdoty, odkrycia i ciekawostki dotyczące wszystkiego, co żyje wokół nas, podane lekko i z olbrzymim poczuciem humoru. Tak o naturze pisać potrafi tylko Andy Seed, laureat Blue Peter Book Award 2015 za Najlepszą Książkę z Faktami.Jaki spektakularny ptak nie umie latać, ale potrafi pływać? Które zwierzę nie ma głowy, mózgu, oczu ani organów? Co powinieneś zrobić w przypadku ataku osy, mewy, niedźwiedzia grizzly lub rekina? Czy żaby potrafią przewidywać przyszłość? Które zwierzęta najszybciej biegają, a które najwyżej skaczą? Dlaczego pleśń to grzyb, który czyni cuda? I jak to się dzieje, że setki ryb nagle spadają z nieba? (UWAŻAJ!)Odpowiedzi na te i dziesiątki innych pytań znajdziesz w Dzikich sekretach przyrody. Poznaj naturę od podszewki, naucz się, jak powiedzieć „lew” i „żaba” w piętnastu językach, rozwiąż szynszylowy tekst i quiz o roślinach, zagraj w zwierzęcy łańcuszek i… nie przestawaj się śmiać!Andy Seed – brytyjski autor książek dla dzieci i dorosłych. Przez wiele lat pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej. Autor serii interaktywnych książek Anti-Boredom Books, które są zbiorem gier, zabaw, quizów i wszelkich sposobów na nudę. Prowadzi warsztaty i spotkania dla dzieci. Uwielbia grę w tenisa i pracę w ogrodzie. Mieszka w Gloucestershire, w Wielkiej Brytanii.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! "Dzikie sekrety przyrody" to nieprawdę nietuzinkowy i godny polecenia przewodnik po szalenie fascynującym świecie dzikich roślin i zwierząt. Nigdy nie przypuszczałam, że natura może poszczycić się tyloma rekordami i tak niesamowitą różnorodnością. „Dzikie sekrety przyrody" to kopalnia ciekawostek o zwierzętach i roślinach wszelakich.

Wyróżnia się wesołą, niebanalną grafiką, która aż się prosi o pokolorowanie, pomazanie, czy jakiekolwiek inne kreatywne działania. Dzikie Sekrety Przyrody już od 15,96 zł - od 15,96 zł, porównanie cen w 32 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Odpowiedzi na te i dziesiątki innych pytań znajdziesz w Dzikich sekretach przyrody.

POWIĄZANE KSIĄŻKI