Czas pomsty. Seria Dzikie pola. Tom 1

Czas pomsty. Seria Dzikie pola. Tom 1 - Maciej Liziniewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Liziniewicz
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Czas pomsty. Seria Dzikie pola. Tom 1.pdf
ISBN
1378035550934

OPIS

Szlachcic Nadolski wraca z wojny w rodzinne strony. Jego dobra są splądrowane, żona i dzieci nie żyją. Wszystkiemu winni są rzekomo Tatarzy, ale Nadolski w to nie wierzy. Próbuje dociec prawdy, by pomścić najbliższych.Czy przerażające zbrodnie uda się wyjaśnić? Kto spośród bohaterów jest dobry, a kto zły? Kolejne strony dają odpowiedzi na te pytania. Pozwalają też poznać zapomniany skrawek szlacheckiej Rzeczypospolitej, gdzie o sprawiedliwość trzeba było walczyć z szablą w dłoni. I gdzie nadprzyrodzone miesza się z realnym."Zdawać by się mogło, że los aż nadto doświadczył Żegotę Nadolskiego herbu Bojno. Powraca on wszak w rodzinne strony jako weteran wielu bitew i wojen. Co gorsza, przyjdzie mu uklęknąć przy grobach najbliższych, którzy zginęli podczas najazdu Tatarów. Nie wie jednak, że przeznaczenie szykuje dla niego o wiele mroczniejszą przyszłość. Nie wie, że za śmiercią jego rodziny kryje się straszliwa tajemnica, a jego samego czeka rozwikłanie iście diabelskiej intrygi, w której urok wiedźmy i wrogie szable to najmniejsze z zagrożeń.Wartka, żywa akcja, świetny warsztat i piękna wizja rzeczywistości szlacheckiej - to Dzikie Pola w całej okazałości.Uwaga! Lektura powieści grozi zarwaniem nocy, nieświadomą archaizacją języka i wyprawą na pchli targ w poszukiwaniu jakiejkolwiek szabli."Marcin Mortka

Przeczytaj opis książki "Czas pomsty" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Czas pomsty". Szlachcic Nadolski wraca z wojny w rodzinne strony.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Seria: Dzikie pola (Liziniewicz) Tagi: Rzeczpospolita ... „Czas pomsty" pozostawił mnie z pustką, której zdaje się nic już nie będzie w stanie wypełnić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI