Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika

Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika - Tomasz Mazur | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Mazur
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika.pdf
ISBN
6958770170815

OPIS

Rafał pracuje jako Inspektor w tajemniczej Instytucji. Jego zadaniem jest kontrolowanie wybitnych myślicieli i pilnowanie, aby nie narazili świata na niebezpieczeństwo. Jego życie jest pełne rutyny: zlecenie, delegacja, powrót. Wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.W bezwzględny, skuteczny i pozbawiony emocji sposób unieważnia dokonania Talesa z Miletu, Sokratesa, Platona i innych wywrotowców. Do czasu, gdy podczas jednej z podróży spotka Monikę. Perfekcyjne życie Rafała zaczyna się rozpadać.Co bysię stało, gdyby idee, które rodzą się w głowach filozofów, od razu zmieniały coś w świecie fizycznym? I gdyby wszystkie systemy filozoficzne zostały podważone?Powieść Tomasza Mazura to nie tylko pasjonująca filozoficzna zabawa, ale również trzymająca w napięciu historia miłosna.Tomasz Mazur - pisarz, współczesny praktykujący stoik. W roku 2007 założył Centrum Praktyki Stoickiej, a od roku 2017 jest współtwórcą projektu Stoic Way. Prowadzi warsztaty i spotkania popularyzujące filozofię stoicką.Powyższy opis pochodzi od wydawcy."

Tomasz Mazur - pisarz, współczesny praktykujący stoik. W roku 2007 założył Centrum Praktyki Stoickiej, a od roku 2017 ... 'Zakazana historia filozofów.

Jego życie jest pełne rutyny: zlecenie, delegacja, powrót. Wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI