Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika

Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika - Tomasz Mazur | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Mazur
WYMIAR
10,4 MB
NAZWA PLIKU
Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika.pdf
ISBN
8953270837114

OPIS

Rafał pracuje jako Inspektor w tajemniczej Instytucji. Jego zadaniem jest kontrolowanie wybitnych myślicieli i pilnowanie, aby nie narazili świata na niebezpieczeństwo. Jego życie jest pełne rutyny: zlecenie, delegacja, powrót. Wykonuje swoją pracę perfekcyjnie.W bezwzględny, skuteczny i pozbawiony emocji sposób unieważnia dokonania Talesa z Miletu, Sokratesa, Platona i innych wywrotowców. Do czasu, gdy podczas jednej z podróży spotka Monikę. Perfekcyjne życie Rafała zaczyna się rozpadać.Co bysię stało, gdyby idee, które rodzą się w głowach filozofów, od razu zmieniały coś w świecie fizycznym? I gdyby wszystkie systemy filozoficzne zostały podważone?Powieść Tomasza Mazura to nie tylko pasjonująca filozoficzna zabawa, ale również trzymająca w napięciu historia miłosna.Tomasz Mazur - pisarz, współczesny praktykujący stoik. W roku 2007 założył Centrum Praktyki Stoickiej, a od roku 2017 jest współtwórcą projektu Stoic Way. Prowadzi warsztaty i spotkania popularyzujące filozofię stoicką.Powyższy opis pochodzi od wydawcy."

Niestoicka powieść stoika" pomaga zrozumieć wagę rewolucyjnych zmian w myśleniu ludzi przez wieki? (Trójkowy chuligan literacki) Zakazana historia filozofów. Niestoicka powieść stoika (Tomasz Mazur).

Wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Zobacz Zakazana historia filozofów Niestoicka powieść stoika. Tomasz Mazur w najniższych cenach na Allegro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI