Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego

Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego - Alisa Statman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alisa Statman
WYMIAR
12,70 MB
NAZWA PLIKU
Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego.pdf
ISBN
5313671275798

OPIS

Odkryj sekrety najsłynniejszego morderstwa XX wiekuSharon Tate miała wszystko - Romana Polańskiego u swojego boku, nominację do Złotego Globu i światową karierę filmową przed sobą. Skończyła 26 lat i była w 8. miesiącu ciąży.9 sierpnia 1969 rok. Ten dzień wstrząsnął całym światem. Do domu Sharon Tate wtargnęła Rodzina Mansona i dokonała bestialskiego zabójstwa. Do dziś ta sprawa budzi wielkie kontrowersje i pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Jak wyglądałoby życie młodej aktorki, gdyby tego dnia nie została zamordowana?Alisa Statman sięga do archiwum rodzinnego, by prześledzić każdy aspekt tej makabrycznej historii. Razem z siostrzenicą Sharon - Brie - przedstawia tragiczną walkę rodziny o skazanie jednego z najokrutniejszych zabójców wszech czasów.Czy po 50 latach można dotrzeć do prawdy?Co sądzi o książce Roman Polański?Dlaczego siostra zamordowanej aktorki nie zgadza się z tą wersję wydarzeń i wydała własną książkę o Sharon?Powyższy opis pochodzi od wydawcy."

W tym samym roku zagrała w Nieustraszonych pogromcach wampirów.Film ten dokonał absolutnego przewrotu w jej życiu. Na planie zdjęciowym bowiem, między młodą aktorką a Romanem Polańskim, który był nie tylko reżyserem, ale również jednym z odtwórców roli, wybuchło płomienne uczucie. Morderstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego, przez bandę Charlesa Mansona.

Przeczytaj recenzję Sharon Tate. Historia morderstwa żony Romana Polańskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI