Potwór i cyrk

Potwór i cyrk - Mats Strandberg | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mats Strandberg
WYMIAR
5,7 MB
NAZWA PLIKU
Potwór i cyrk.pdf
ISBN
2092726747257

OPIS

Frank nareszcie ma przyjaciół. Szkoda tylko, że nie może nikomu o nich powiedzieć, bo są… potworami! Największym marzeniem Franka jest, by ludzie i potwory mogli żyć w zgodzie. Niestety strach rozprzestrzenia się szybciej niż ogień. Kiedy w miasteczku pojawi się ktoś, kto obieca ludziom wyłapać wszystkie potwory, Frank i jego przyjaciele znajdą się w straszliwym niebezpieczeństwie.Potwór w cyrku to druga część w serii Matsa Strandberga i Sofii Falkenhem o potworze Franku.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Potwór i cyrk; Opis wydawniczy Autor: Sofia Falkenhem Mats Strandberg Data wydania: 03.07.2019 Wydawca: Czarna Owca ISBN: 978-83-8143-160-6 Liczba Stron: 144 Okładka: oprawa twarda Dostępność: W magazynie. Dostawa.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Frank nareszcie ma przyjaciół. Szkoda tylko, że nie może nikomu o nich powiedzieć, bo są… potworami! Największym marzeniem Franka jest, by ludzie i potwory mogli żyć w zgodzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI