Na brzegu życia. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 2

Na brzegu życia. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 2 - Dorota Schrammek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Schrammek
WYMIAR
7,32 MB
NAZWA PLIKU
Na brzegu życia. Seria Zakątek Szczęścia. Tom 2.pdf
ISBN
5756877223813

OPIS

Minęło kilka miesięcy… Matylda i Władysław są szczęśliwym małżeństwem. Cieszą się też z wnuczki. Ta pozorna stabilizacja zostaje zakłócona przez nowego mieszkańca Pobierowa, który doprowadza do częstych konfliktów, a po pewnym czasie - do tragedii. Czy można było uniknąć złego losu?Z kolei Zoja i Ryszard kupują domek na obrzeżach Gostynia. Ta sielska okolica skrywa jednak pewną tajemnicę, której początek sięga czasów drugiej wojny światowej. Ryszard nawet się nie spodziewa, jak bardzo zaangażuje się w tę sprawę. Czy uda mu się uporać ze zdobytymi informacjami i rozwikłać narastające problemy?Na brzegu życia to drugi tom z serii Zakątek Szczęścia w nowym poprawionym wydaniu.

Data zakończenia 2020-09-22 - cena 24,50 zł Zakątek Szczęścia. szczęścia T.3 Wiatr wspomnień.

Pseudonim. Dorota Schrammek Na Brzegu Życia Zakątek Szczęścia Tom 2 Wyd. 2: 22,27 zł Szeroka oferta muzyki, filmów, książek, multimediów i nie tylko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI