Mysie przysmaki

Mysie przysmaki - Arnold Lobel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Arnold Lobel
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
Mysie przysmaki.pdf
ISBN
2018548829330

OPIS

Czego potrzebuje mysia zupa, żeby nabrać smaku? To oczywiste! Dobrych opowieści!Wiedzą o tym wszystkie myszy i to daje im przewagę nad łasicami, które mają chrapkę na mysie przysmaki. Przekonajcie się sami!Kolejna mądra, pięknie ilustrowana i twórczo przełożona przez Wojciecha Manna książeczka amerykańskiego klasyka, Arnolda Lobela, dla najmłodszych. Bohaterami dziecięcej wyobraźni, po Żabku i Ropuchu, stają się włochate, urocze myszki. A to jeszcze nie koniec przygody, bo już niebawem przedstawimy Wam Małą świnkę.Arnold Lobel (1933–1987) – amerykański pisarz, autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci. Do jego najpopularniejszych serii należą Żabek i Ropuch (Frog and Toad) oraz Mysie bajeczki (Mouse Tales) i Mysie przysmaki (Mouse Soup), które niebawem ukażą się nakładem WL. Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta – za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables, 1981). W finale nagrody Randolpha Caldecotta znalazły się również jego tomy Żabek i Ropuch. Przyjaźń i Hildilid’s Night. Na podstawie serii o Żabku i Ropuchu powstał musical A Year with Frog and Toad, wystawiony na Broadwayu w 2003 roku.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Mysie przysmaki" to nie jest książka kucharska, jak można by było sądzić, jeśli potraktowałoby się tytuł bardziej serio. W rzeczywistości jest to zbiór opowiadań połączonych postacią jednej myszki, która schwytana przez łasicę, została przeznaczona na mięsną wkładkę do zupy. Arnold Lobel (1933-1987) - amerykański pisarz, autor tekstów i ilustracji do prawie stu książek dla dzieci.

Jest laureatem Medalu Randolpha Caldecotta - za najlepszą książkę ilustrowaną roku (Fables, 1981). "Mysie przysmaki" to kolejna po "Mysich bajeczkach" książka Arnolda Lobela, przenosząca najmłodszego czytelnika do mysiego świata. Wraz z siedmioma synami Taty Myszy miał ON już okazję poznać się na gawędziarskim talencie mysiego seniora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI