Kicia Kocia. Co z tymi śmieciami?

Kicia Kocia. Co z tymi śmieciami? - Anita Głowińska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Głowińska
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Kicia Kocia. Co z tymi śmieciami?.pdf
ISBN
7259033243678

OPIS

Kicia Kocia wraz z babcią przygotowują deser, a potem sprzątają. Śmieci w zależności od rodzaju powinny trafić do odpowiednich kubłów. Kicia Kocia dobrze wie, jakie ważne dla ludzi i zwierząt jest segregowanie śmieci i dbanie o jak najoszczędniejsze używanie plastikowych opakowań. Po lekturze tego tomu kolorowe oznaczenia na pojemnikach nie będą tajemnicą!

Loading... Kicia Kocia. Co z tymi śmieciami? to nasze pierwsze zetknięcie z tym uroczym kotkiem, ale na ... Kicia Kocia.

Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 21-milionowej kolekcji. Kici Koci przedstawiać nie trzeba! Ta rezolutna kotka podpija serca każdego dziecka. Mądra, pomysłowa i kierująca się w życiu wartościami, które chcemy przekazać naszym dzieciom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI