Wkręceni

Wkręceni - Steve Cavanagh | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Cavanagh
WYMIAR
8,97 MB
NAZWA PLIKU
Wkręceni.pdf
ISBN
4607831895234

OPIS

ZANIM PRZECZYTASZ TĘ KSIĄŻKĘ, MUSISZ WIEDZIEĆ TRZY RZECZY:Po pierwsze, szuka mnie policja, żeby oskarżyć o morderstwo.Po drugie, nikt nie wie, kim jestem. Ani jak to zrobiłem.Po trzecie, jeśli odkryjesz moją tożsamość, będziesz następną ofiarą.A kiedy przeczytasz tę książkę, zobaczysz, że prawda jest o wiele bardziej pokręcona...Kim jest JT LeBeau? Światowej sławy autorem bestsellerowych kryminałów. Bardziej tajemnicza niż pisane przez niego historie jest tylko jego prawdziwa tożsamość. Pewna kobieta podejrzewa, że jest nim jej mąż – ma miliony na koncie, a w szufladzie trzyma list do tajemnicze-go pisarza. Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana... I daje mordercy olbrzymią przewagę.

Domagała) znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Wkręceni w zgubną nić.

Podstawowe informacje o filmie: Data premiery - 2015-01-16 Tytuł oryginalny - Wkręceni 2 Kategoria filmu - Dramat Kategoria wiekowa - brak ... wkręcić w (też: skręcić w, wciągnąć w, wciągać w) volume_up. to pull into {czas.} Przykłady użycia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI