[OUTLET] Miłość niejedną ma minę

[OUTLET] Miłość niejedną ma minę - Agnieszka Tyszka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Tyszka
WYMIAR
3,57 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Miłość niejedną ma minę.pdf
ISBN
9301807295909

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Czy miłość ma coś wspólnego z miną przeciwpiechotną? Może zakochanie jest bezpieczne tylko dla saperów? Jak złapać równowagę w towarzystwie niezrównoważonych rodziców? Odpowiedzi na te pytania zna Julianna – dziewczyna nietuzinkowa, zaprzyjaźniona z ginącymi gatunkami zwierząt, Balbiną i Grejem.

Przeczytaj recenzję Miłość niejedną ma minę. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zapraszamy do księgarni internetowej swiatksiazki.pl.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Ebook Miłość niejedną ma minę - Agnieszka Tyszka - Kupuj ebooki w Ravelo w formacie EPUB, MOBI, PDF. Julianna po pierwsze kocha zwierzęta i chciałaby zostać obrończynią ginących gatunków, po drugie kocha Barcelonę i marzy, aby tam kiedyś pojechać, po trzecie nie czuje się kochana przez swoich rodziców. Nigdy nie potrafiła znaleźć z nimi ws „Miłość niejedną ma minę" to książka o różnych miłościach - miłościach niespełnionych, miłościach, które umarły, o nowo narodzonych, o takich, o których dopiero się marzy, i tych, które przychodzą niespodziewanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI