Winny jest zawsze mąż

Winny jest zawsze mąż - Michele Campbell | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michele Campbell
WYMIAR
12,21 MB
NAZWA PLIKU
Winny jest zawsze mąż.pdf
ISBN
5520953447940

OPIS

Trzy przyjaciółki, ich tajemnice, kłamstwa i…zbrodniaKsiążka idealna dla czytelników i widzów Wielkich kłamstewek!Aubrey, Jenny i Kate różni właściwie wszystko – charakter, pochodzenie, ambicje i przyszłość, która je czeka. Mimo to na pierwszym roku college’u szybko stają się nierozłączne i przysięgają sobie, że zawsze będą się wspierać. Wspólnie przeżywają szalone studenckie lata – imprezują, eksperymentują z alkoholem i narkotykami, rywalizują o względy chłopaków i mierzą się z problemami.Dwadzieścia lat później jedna z nich stoi na krawędzi mostu, a ktoś ponagla ją, by skoczyła…Czy relacja kobiet rzeczywiście była niewinna i czysta? Co tak naprawdę zaszło między przyjaciółkami? Jaką tajemnicę skrywała każda z nich?Campbell mistrzowsko odmalowuje złożone kobiece relacje i cienką granicę między przyjaźnią a nienawiścią. Świetne połączenie błyskotliwej powieści obyczajowej z thrillerem psychologicznym trzyma w napięciu aż do ostatniej strony!Debiutancka powieść Michele Campbell pełna tajemnic, zdolnych niszczyć przyjaźnie, małżeństwa i życia…„Kirkus Reviews”Skręty, zakręty i zagadkowa mieszanka podejrzanych sprawiają, że nie sposób oderwać się od tej książki.„Booklist”

... Mimo to na pierwszym roku college'u szybko stają się nierozłączne i przysięgają sobie, że zawsze będą się wspierać.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Winny jest zawsze mąż. Trzy przyjaciółki, ich tajemnice, kłamstwa izbrodniaKsiążka idealna dla czytelników i widzów Wielkich kłamstewek!Aubrey, Jenny i Kate różni właściwie wszystko charakter, pochodzenie, ambicje i przyszłość, która je czeka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI