Urwane ślady

Urwane ślady - Janusz Szostak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janusz Szostak
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Urwane ślady.pdf
ISBN
8264940797373

OPIS

KAŻDEGO DNIA LUDZIE GINĄ BEZ WIEŚCI. WIELU Z NICH NIGDY SIĘ NIE ODNAJDUJE.Zaginął, wyszła z domu, znaki szczególne, miała na sobie – codziennie widujemy takie ogłoszenia. Zwykle nie zwracamy na nie uwagi, bo przecież nie dotyczą nas. Jednak wystarczy chwila, by nasze spokojne dotąd życie nagle wywróciło się do góry nogami. Wydawałoby się, że w czasach wszechobecnego monitoringu i smartfonów tropionych przez stacje przekaźnikowe zjawisko zaginięć w ogóle nie ma prawa bytu. A jednak z policyjnych danych wynika, że rocznie znika w Polsce około 20 tys. osób. To także niewyobrażalna tragedia rodzin, które latami czekają na swoich najbliższych. Bez jakiejkolwiek informacji. Bez nadziei. Pozostawione same sobie. Niestety, sporo zaniedbań ma na swoim koncie policja, która często bagatelizuje problem. Najważniejszy jest tu czas. Nikt bowiem nie ginie bez śladu. Ślady są zawsze, tylko czasami gwałtownie się urywają…

"Urwane ślady" poruszają temat najbardziej głośnych i medialnych zaginięć ostatnich lat. Autor to dziennikarz śledczy, który od lat kieruje fundacją "Na tropie", zajmującą się wyjaśnianiem zagadek kryminalnych. Urwane ślady - kontynuacja serii Śledztwa Szostaka - to lektura wzbudzająca niepewność, a nawet strach, bowiem sprawy opisywane w książce pozbawione są happy endu.

Śledztwa Szostaka, Janusz Szostak. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI