Trzy pocałunki

Trzy pocałunki - Katherine Pancol | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherine Pancol
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Trzy pocałunki.pdf
ISBN
4517363917155

OPIS

Trzy pocałunki i człowiek harcuje, wolny, promienny, rozsiewając wokół ogień i gwiazdy. Zmysły wariują, widać tysiące świetlików, pierniczków, pożarów... Oto powrócili wszyscy bohaterowie drodzy Kartherine Pancol i jej czytelnikom. Aż się skrzy! Historie splatają się, plączą, rozciągają, wybuchają, ruszają swoją drogą. Obawiamy się najgorszego, żywimy nadzieję, oddychamy, wstrzymujemy oddech aż do ostatniej strony. Spotkania, oczekiwania, zdrady, podejrzenia i idylle pojawiają się bez uprzedzenia. Jak pocałunki składane tam, gdzie się ich nikt nie spodziewa.Czysta Pancol, musująca, tragikomiczna i dobrze osadzona w swojej epoce. „Le Parisien”Julie całuje Jérôme’a, Tom całuje Dakotę, Junior całuje Hortense i wszystko ogarniają płomienie!Stella zastanawia się nad swoją miłością do coraz bardziej tajemniczego Adriana. Elena knuje sekretną zemstę. Cień Raya Valentiego ciąży nad Saint-Chaland. Genialny Junior odkrywa przed nami swoje nadprzyrodzone moce. Hortense spotyka Ines de la Fressange i przygotowuje swój pierwszy pokaz mody. Pojawiają się Joséphine, Zoé, Calypso, Tom oraz kilka nowych zabawnych i ujmujących postaci. Niektórzy odsłonią ciemną stronę swojej duszy, inni stwierdzą, że ich los został przypieczętowany, wszyscy zaś wciągnięci zostaną w taniec uczuć, zemsty i miłości.

Wiedząc, jakie są rodzaje pocałunków i znając ich znaczenie, będziesz w stanie dostosować je do okoliczności i postępować zgodnie z zasadami savoir-vivre'u. Pocałunki mówią bardzo wiele o intencjach swojego partnera, zwłaszcza na pierwszym spotkaniu i we wczesnej fazie znajomości w ogóle. Sygnały, które są wysyłane przez Twój pocałunek, mogą być czasami mylące, więc poniższe wskazówki mają pomóc w identyfikacji uczucia i intencji partnera. Trzy pocałunki i człowiek harcuje, wolny, promienny, rozsiewając wokół ogień i gwiazdy.

Książka w kategorii Obyczajowe. Okładka Miękka ze skrzydełkami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI