Sekrety koreańskiego piękna

Sekrety koreańskiego piękna - Kerry Thompson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerry Thompson
WYMIAR
7,12 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety koreańskiego piękna.pdf
ISBN
4533144622337

OPIS

Przepustka do nieskazitelnej i zdrowej ceryIndywidualne programy dla różnych rodzajów skóry i jej problemówWszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscuNiezależnie od tego, czy poznałeś już sekrety urody Koreanek, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie koreańskiego piękna, ta książka pomoże ci zmienić swój pielęgnacyjny rytuał na bardziej skuteczny.Dzięki Kerry Thompson i Coco Park, znanym i wpływowym ekspertkom K-beauty, dowiesz się:- jak precyzyjnie określić potrzeby swojej skóry: każda cera jest wyjątkowa- jak spośród różnych kosmetyków wybrać tylko te, których składniki są najlepsze dla twojej skóry- jak zbudować własny rytuał pielęgnacyjny, dostosowany do twojego typu cery.Ta książka dostarczy ci wiedzy na temat produktów pielęgnacyjnych, którą metodą prób i błędów gromadziłbyś miesiącami.

Tytuł: Sekrety koreańskiego piękna. Praktyczny przewodnik po pielęgnacji skóry i makijażu Autor: Thomson Kerry, Park Coco Wydawnictwo: Quello ISBN: 9788395351129 Języki: polski Rok wydania: 2019 Sekrety koreańskiego piękna, koreańska pielęgnacja, książki na temat koreańskiej pielęgnacji, książka sekrety koreańskiego piękna, Sekrety koreańskiego piękna Lubię czytać książki na temat urody, uczyć się z nich i zdobywać nową wiedzę, którą mogłabym wykorzystać w swojej pielęgnacji. Książka „Sekrety Koreańskiego Piękna.

Przekonaj się sam! Przepustka do nieskazitelnej i zdrowej cery Indywidualne programy dla różnych rodzajów skóry i jej problemów Wszystkie sekrety koreańskiej pielęgnacji w jednym miejscu. Niezależnie Informacje o SEKRETY KOREAŃSKIEGO PIĘKNA - 8184414610 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI