Kurs poszukiwacza przygód. Część 2

Kurs poszukiwacza przygód. Część 2 - Nela Mała Reporterka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
Kurs poszukiwacza przygód. Część 2.pdf
ISBN
8431398521332

OPIS

Podróże i zabawa, zabawa i podróże! A do tego sporo ciekawostek o świecie. Wszystko to znajdziesz właśnie w tej książce. Nela przygotowała ją z myślą o tobie, bo przecież tak jak ona kochasz wspaniałe wyprawy. Ta wyprawa jednak jest niezwykła - bo w głąb wyobraźni. "Kurs poszukiwacza przygód" to najlepsza nauka, bo sama wchodzi do głowy, ot tak, mimochodem. Oprócz zabawy dzieci przy okazji ćwiczą pisanie i czytanie, wykonują proste działania matematyczne, poznają geografię i przyrodę i rozwijają zdolności manualne. Jednocześnie mogą też trenować spostrzegawczość, koncentrację i logiczne myślenie. A jak wiadomo wszystkie te umiejętności przydadzą się prawdziwemu podróżnikowi! Zabawy są na zróżnicowanym poziomie. Z pewnością i rodzice znajdą tu coś dla siebie. To wspaniała gimnastyka dla szarych komórek!

Podróże i zabawa, zabawa i podróże! A do tego sporo ciekawostek o świecie. Wszystko to znajdziesz właśnie w tej książce.

Dostawa. Kurier: 12.00 zł ... Podróże i zabawa, zabawa i podróże! A do tego sporo ciekawostek o świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI