Dzień Matki

Dzień Matki - Nele Neuhaus | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nele Neuhaus
WYMIAR
9,41 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Matki.pdf
ISBN
3749813007515

OPIS

Rodziny się nie wybiera. Ale rodzina może wybrać ciebie.Przez czternaście dni nikt się nie zainteresował zwłokami osiemdziesięcioczteroletniego Theodora Reifenratha. Gdy policja wreszcie się pojawia, Pia Sander i Oliver von Bodenstein odkrywają na posesji zmarłego szczątki kilku kobiet. Czy Reifenrath był seryjnym mordercą? W oczach sąsiadów on i jego żona Rita stanowili książkowy przykład rodziny zastępczej, oferującej dzieciom pozbawionym opieki dom pełen miłości. W wyniku śledztwa na jaw wychodzą jednak mroczne fakty: historia rodzonej córki Reifenrathów, która zmarła z przedawkowania narkotyków, utopionej w stawie dziewczyny z sąsiedztwa i tajemniczego samobójstwa Rity Reifenrath, której zwłok nigdy nie odnaleziono.Kiedy kolejna kobieta przepada bez wieści, Pia mobilizuje wszystkie siły, by ją odnaleźć. Czy funkcjonariusze zdążą rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno? Czas jak zwykle działa na ich niekorzyść, ale muszą zrobić wszystko, żeby zdążyć przed Dniem Matki!

Warto pamiętać o roli mamy w życiu każdego człowieka, o ogromnym wysiłku , jaki podejmują wychowując dzieci, ile troski i zaangażowania wkładają w pielęgnację i utrzymanie rodziny. dzień matki w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Dzień matki ; 26 maja Dzień Ojca ; jutro Dzien dziecka; 1 czerwca Dzien babci ; 21 stycznia dzien dziadka ; 22 stycznia ;) Odpowiedzi.

Zobacz tutaj święta w Polsce w roku 2021, łącznie z Dzień Matki 2021, Dzień Matki 2022 i dalej oraz wieloma innymi dniami świątecznymi w Polsce. Dzień Matki Dzień Matki. Święto szczególne, bo właśnie tego dnia jest okazja do tego, aby wyznać matce, jak bardzo jest się wdzięcznym za wychowanie, poświęcenie, miłość z jej strony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI