7 nawyków szczęśliwej rodziny

7 nawyków szczęśliwej rodziny - Stephen R. Covey | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen R. Covey
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
7 nawyków szczęśliwej rodziny.pdf
ISBN
5684739525397

OPIS

Światowy autorytet w dziedzinie przywództwa i jeden z najbardziej wpływowych Amerykanów radzi jak stworzyć kochającą i wspierającą się rodzinę.Autor – z właściwą sobie wnikliwością, prostotą i praktyczną znajomością rzeczy – pokazuje, jak wykorzystać 7 nawyków, by stworzyć silną, kochającą się wielopokoleniową rodzinę. W dobie kryzysu rodziny, odzwierciedlającego kryzys wartości i autorytetów, Covey radzi, co zrobić, by bez uszczerbku dla własnej indywidualności rodzinę uczynić wartością najważniejszą w życiu, jak ją wzmacniać, by oparła się destrukcyjnym wpływom, a zarazem jak pielęgnować w rodzinie ducha zabawy, radości i przygody.

Rebis 7 nawyków szczęśliwej rodziny Covey Stephen R. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-806-2586-0: EAN: 9788380625860: Tytuł oryginalny: The 7 Habits of Highly Effective Families: Liczba stron: 552: Format: ... 7 Nawyków to zarazem siedem rozdziałów tej książki i które można krótko streścić w sposób następujący: Bądź proaktywny - nawyk wychodzenia naprzeciw wszystkim członkom rodziny, okazywanie miłości, dobroci i wyrozumiałości,...

1. 7 nawyków szczęśliwej rodziny Covey Stephen R. Rebis 7 nawyków szczęśliwej rodziny Covey Stephen R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI