Zagadki Starego Rynku w Poznaniu

Zagadki Starego Rynku w Poznaniu - Joanna Jodełka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jodełka
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Zagadki Starego Rynku w Poznaniu.pdf
ISBN
6263333081743

OPIS

"Zagadki Starego Rynku w Poznaniu" wydana w formie książeczki gra spacerowa skierowana jest do małych i dużych miłośników Poznania. Zachęca dzieci i dorosłych do odwiedzenia Starego Rynku i odkrywania jego tajemnic... ciekawych historii, niezwykłych zakamarków, postaci i zwierząt, o których nie każdy wie.Gra może zainteresować rodziny, animatorów czasu wolnego, pedagogów, przewodników turystycznych chcących w niebanalny sposób oprowadzić grupę po Starym Rynku i sprawić, by jej uczestnicy detale związane z Poznaniem na długo zachowali w swej pamięci.Joanna Jodełka - pisarka związana z Poznaniem. Za swoją debiutancką powieść kryminalną "Polichromia. Zbrodnia o wielu barwach" otrzymała Nagrodę Wielkiego Kalibru. Autorka m.in. "Grzechotki", "Kamyka", "Kryminalistki" i "Wariatki", a także przewodnika po wielkopolskich kościołach i pałacach "Na ratunek aniołom, diabłom, świętym i grzesznikom". W ostatnim czasie wydała powieść "2 miliony za Grunwald", inspirowaną okupacyjnymi losami "Bitwy pod Grunwaldem" Jana Matejki oraz powieść "Rektorski czek" napisaną z okazji 100-lecia Uniwersytetu w Poznaniu, łączącą wątki historyczne ze współczesnym wątkiem kryminalnym

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

Zachęca dzieci i dorosłych do odwiedzenia Starego Rynku i odkrywania jego tajemnic… ciekawych historii, niezwykłych zakamarków, postaci i zwierząt, o których nie każdy wie. Szczegóły: Zagadki Starego Rynku w Poznaniu. Gra spacerowa - Jodełka-Czachorowska Joanna, Czachorowski Marek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI