Wielka księga Kici Koci

Wielka księga Kici Koci - Anita Głowińska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Głowińska
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga Kici Koci.pdf
ISBN
1054690958503

OPIS

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody.W tomie znajdują się opowiadania:„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”,„Kicia Kocia nie może zasnąć”,„Kicia Kocia sprząta”,„Kicia Kocia jest chora”,„Kicia Kocia. To moje!”.

Zbiór najciekawszych przygód ulubienicy maluchów w jednym tomie! W tym wyjątkowym wydaniu czytelnicy znajdą znane i lubiane historie rezolutnej kotki, która każdego dnia poznając świat, przeżywa duże i małe przygody. Wielka Księga Kici Koci Anita Głowińska 2017 - opinie, komentarze o produkcie. Księgarnia, Literatura dla dzieci i młodzieży.

Data Premiery: 2018-02-16. Liczba stron: 128.

POWIĄZANE KSIĄŻKI