Ukryty utwór

Ukryty utwór - Walentina Nazarova | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Walentina Nazarova
WYMIAR
11,23 MB
NAZWA PLIKU
Ukryty utwór.pdf
ISBN
6001820891534

OPIS

Kiedy Nika miała trzynaście lat, jej starsza siostra, Żenia, zaginęła bez wieści. Po raz ostatni widziano ją na festiwalu w Glastonbury w 2007 roku. Po latach Nika publikuje na Facebooku filmik z koncertu, licząc, że ktoś rozpozna jej siostrę i pomoże jej odkryć, co naprawdę stało się tamtego lata. Wiadomość od kobiety, która twierdzi, że była najlepszą przyjaciółką Jen, zwabia Nikę do Notown, sennego robotniczego miasteczka na przedmieściach Londynu. Historie dawnych znajomych Jen, w tym byłego frontmana lokalnego zespołu rockowego, The Red Room, odsłaniają przed Niką zupełnie nowy obraz jej ukochanej siostry…Amatorskie śledztwo prowadzi bohaterkę na kolejną edycję słynnego festiwalu. Triumfy święci tam The Red Room pod wodzą nowego lidera i dawnego przyjaciela Jen. Nika udaje się w podróż z rockowymi rytmami płynącymi ze znalezionego w rzeczach siostry iPoda w tle.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

Nie mogłam się zatem doczekać by przeczytać coś zupełnie dla mnie świeżego. Jak się jednak okazało powieść Walentiny Nazarowej ma niewiele wspólnego z thrillerem a jeszcze mniej z muzyką. Ukryty utwór (Walentina Nazarowa).

POWIĄZANE KSIĄŻKI