Transformująca obecność

Transformująca obecność - Alan Seale | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alan Seale
WYMIAR
12,54 MB
NAZWA PLIKU
Transformująca obecność.pdf
ISBN
7501516821086

OPIS

Alan Seale wnosi nadzieję i wielką wizję dla świata, który wydaje się przytłaczająco podzielony i niesprawiedliwy. Kruszy paradygmaty dotyczące przywództwa i daje narzędzia, których potrzebujemy w czasach niepewności i gwałtownych zmian.Kathrin O’Sullivan, coach i konsultant , wcześniej dyrektor ds. rozwoju w firmie GoogleAlan Seale naświetla nowy sposób życia i przewodzenia, który łączy wiedzę płynącą z głowy i intuicję płynącą z serca w jeden potężny sposób na „pokazanie się” w świecie. To aktualna i ważna książka.Daniel Karslake, reżyser i producent filmów dokumentalnychTransformująca Obecność daje mi proste i praktyczne ramy świadomego przywództwa. Zaprezentowane narzędzia mają istotne znaczenie dla sposobu, w jaki tworzę bezpieczne środowisko dla samodzielnych zespołów – fundamentu wdrażania przeze mnie Design Thinking i Scrum Agile.Jonathan Anderson, wiceprezes w Citizens Financial Group, konsultant w Hope Partnership for Missional TransformationTa książka jest skrzynią ze skarbami i mapą – praktycznym, wielokontekstowym przewodnikiem po naszym ludzkim i organizacyjnym terytorium.Joanna Zawada-Kubik, MCC, coachSpotkanie z Alanem Sealem i poznanie koncepcji Transformującej Obecności było przełomowym doświadczeniem w moim życiu. Treści tu zawarte wpłynęły na mój sposób życia i pracy z klientami. Mam głębokie przekonanie, że to podejście jest ważne, może wręcz najważniejsze właśnie dzisiaj, gdy świat wokół zmienia się w niespotykanym dotąd tempie. Chociaż tak odmienne od tego, czego nas uczono, inspiruje i potężnieddziaływuje. Te doświadczenia i refleksje skłoniły mnie do podjęcia się roli tłumacza i konsultanta polskiego wydania książki. Zależy mi, by polscy coachowie, liderzy i ci, którzy pomagają innym, mogli skorzystać z tego pięknego, mądrego i skutecznego przesłania, a stosując je – tworzyli świat, który działa dla wszystkich.Paulina Barnaś, MD, PCC, coachAlan Seale jest inspirującym mówcą, prekursorem w dziedzinie transformacji, nauczycielem i mentorem dla liderów oraz trenerów biznesowych na całym świecie, a także założycielem The Center for Transformational Presence. Absolwenci jego programów pochodzą z ponad trzydziestu krajów, a książki jego autorstwa przetłumaczono na siedem języków.

Kruszy paradygmaty dotyczące przywó, Transformująca obecność, Księgarnia PWN Kraków zaprasza Transformująca Obecność nie jest modelem ani formułą. To sposób życia, przewodzenia, służenia innym - to podejście, które jest mocnym fundamentem dla świadomego życia i świadomego przywództwa." ... Transformująca obecność, Seale Alan, 107,9 zł.

Narzędzia, struktury i modele. Zamów dostawę do dowolnego ... Transformująca obecność, Seale Alan, 107,9 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI