Strażnicy przymierza. Seria Kroniki Odnowy. Tom 2

Strażnicy przymierza. Seria Kroniki Odnowy. Tom 2 - Lynn Austin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lynn Austin
WYMIAR
10,96 MB
NAZWA PLIKU
Strażnicy przymierza. Seria Kroniki Odnowy. Tom 2.pdf
ISBN
1904375645262

OPIS

Gdzie można znaleźć nadzieję w najczarniejszej godzinie?Życie wygnańców w Babilonie zostaje niespodziewanie zagrożone. Zgodnie z królewskim dekretem na terenie całego imperium ma zostać zgładzona każda osoba pochodzenia żydowskiego, włącznie z kobietami i dziećmi. Wyrok dokona się w czasie krótszym niż rok. Ezdrasz, cichy, ale błyskotliwy uczony, zostaje wezwany do tego, by zostać przywódcą swego ludu. Zostaje zmuszony do zmobilizowania armii. W związku z tym, że całe dotychczasowe życie spędził na studiowaniu Tory, to zadanie zdaje się przerastać jego możliwości. Postanawia walczyć o swój lud oraz budzić nadzieję i zaufanie w Bogu, mimo że wszystko wydaje się być już przesądzone. W Strażnikach przymierza uznana powieściopisarka Lynn Austin splata zmagania i historie zarówno Żydów, jak i pogan, tworząc gobelin wiary i zwątpienia, miłości i straty. W tym miejscu ożywa Stary Testament, ukazując wieczną nadzieję wyrażoną w niezachwianej miłości Boga do swego ludu.Lynn Austin była nauczycielka, która na dzień dzisiejszy zajmuje się tylko pisaniem oraz prelekcjami. Zdobyła sześć nagród Christy Awards za powieści historyczne. Jedna z powieści, Hidden Place, została zekranizowana. Lynn wraz z mężem wychowali trojkę dzieci i mieszkają niedaleko Chicago.

Zgodnie z królewskim dekretem na... EBook Strażnicy przymierza - mobi, epub Kroniki Odnowy Tom 2 / Lynn Austin , 24,59 zł, Gdzie można znaleźć nadzieję w najczarniejszej godzinie? Życie wygnańców w Babilonie zostaje niespodziewanie Strażnicy przymierza. Seria Kroniki Odnowy.

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Seria powieści "KRONIKI ODNOWY" już dostępne w komplecie! Kup razem i zaoszczędź 49 zł. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI