Przyjaciel

Przyjaciel - Sigrid Nunez | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sigrid Nunez
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Przyjaciel.pdf
ISBN
2014125465552

OPIS

Bezimienna główna bohaterka nagle traci przyjaciela, który bardzo wiele dla niej znaczył. Pozostaje po nim pustka … i wielki, przygarnięty przez niego dog arlekin. Kto miałby się nim zająć? Niechętna zwierzętom wdowa w podeszłym wieku? Nieobecna, skłócona ze zmarłym córka, która nawet nie pofatygowała się na pogrzeb?W nagrodzonej prestiżową National Book Award z 2018 roku powieści Sigrid Nunez w sposób błyskotliwy i przenikliwy opowiada o nowojorskim środowisku literackim, problemach starzejącego się pisarza i codziennej pracy nauczyciela akademickiego. To również historia o przyjaźni, miłości i śmierci, jak też o wartościach, jakie do naszej egzystencji wnoszą zwierzęta. Kto komu bardziej pomaga w trudnych chwilach – one nam czy my im? Wzruszająca, mądra powieść o tym, co w życiu najważniejsze.

Witamy państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w działach tematycznych.

Przyjaciel Twojego chłopaka, przyjaciółka Twojej dziewczyny, sen sugeruje ... przyjaciel {męski} Freund {m.} "Obcy to przyjaciel którego jeszcze nie poznałam" zwykła mawiać. expand_more "Ein Fremder ist ein Freund, den ich noch nicht getroffen habe", sagte sie zu mir.

POWIĄZANE KSIĄŻKI