[OUTLET] Sztuka Krakowa. Art of Cracow

[OUTLET] Sztuka Krakowa. Art of Cracow - Aleksandra Górska (red.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Górska (red.)
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Sztuka Krakowa. Art of Cracow.pdf
ISBN
8017681403429

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Oddawany do rąk Czytelników album Sztuka Krakowa to książka wyjątkowa. Za jej rekomendację wystarczy postać prof. Jana K. Ostrowskiego, wybitnego historyka sztuki i wieloletniego dyrektora Zamku Królewskiego na Wawelu, autora tekstu wstępnego. Towarzyszy on prezentacji największych skarbów sztuki Krakowa - na blisko 500 starannie dobranych fotografiach ukazano perły krakowskiej architektury, rzemiosła, malarstwa i rzeźby, poczynając od czasów jeszcze przedlokacyjnych, na dziełach XXI-wiecznych kończąc, dzieła wybitnych twórców, nierozłącznie związanych z tym miastem. Album, przygotowany z okazji jubileuszu 20lecia Wydawnictwa Kluszczyński, można uznać za wizytówkę działalności naszej oficyny: wyraża zainteresowanie ojczystymi dziejami, Krakowem jako najważniejszym bodaj ośrodkiem kultury polskiej oraz - co najważniejsze - narodową sztuką; jest też hołdem dla rodzinnego miasta Wydawcy, dumnego z jego artystycznego bogactwa.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin! Galerie sztuki w Krakowie: zobacz recenzje i zdjęcia barów i klubów w Krakowie, Polska w serwisie Tripadvisor. MOCAK to jedna z najnowszych atrakcji turystycznych w Krakowa, której nie można ominąć przy zwiedzaniu. Muzeum znajduje się w dawnych halach Fabryki Schindlera na terenie poprzemysłowej dzielnicy Zabłocie. 90-minutowa strefa oddziaływania Designer Outlet Kraków ma 4,86 miliony mieszkańców.

Skosztuj sztuki kulinarnej, w otoczeniu dzieł sycących duszę. Cracow Art Week Krakers 2020 przeniesiony na październik W tym tygodniu krakowianie mieli zanurzyć się w sztuce współczesnej podczas Cracow Art Week, jednak z powodu pandemii, wydarzenie ... Oddawany do rąk Czytelników album Sztuka Krakowa to książka wyjątkowa. Za jej rekomendację wystarczy postać prof.

POWIĄZANE KSIĄŻKI