Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie

Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie - Charles R. Swindoll | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles R. Swindoll
WYMIAR
8,7 MB
NAZWA PLIKU
Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie.pdf
ISBN
2250216668679

OPIS

Wszyscy wiemy, do czego prowadzi niezdrowe, nieregularne odżywianie. Ból głowy, brak koncentracji, poirytowanie, senność czy nawet depresja - to niektóre ze skutków złych nawyków żywieniowych. W ten sposób ciało daje nam znać, że nie otrzymuje składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Dobra kondycja zależy od dobrej diety.Podobnie jest w sferze duchowej. Bez regularnego karmienia się Słowem Bożym nasze życie wewnętrzne szybko podupada. Zaniedbując czas modlitwy i lektury Biblii, stajemy się powierzchowni i skupieni na sobie, nerwowi i mało wyrozumiali. To nieuchronne symptomy duchowego niedożywienia.Znany nauczyciel biblijny Charles R. Swindoll przedstawia sprawdzone zasady studiowania Pisma Świętego, które pomogą ci lepiej je zrozumieć, zastosować i podzielić się swoimi odkryciami z innymi. Zbyt wiele osób próbuje na własną rękę szukać recepty na życie, rezygnując z pomocy wiarygodnego przewodnika - Słowa Bożego. Pastor Swindoll podpowiada, jak delektować się przesłaniem Biblii i korzystać z jej ponadczasowej mądrości.

Pełnia. Odkrywanie biblijnych podstaw wiary katolickiej - Sonja Corbitt.

Oprawa twarda z obwolutą : ISBN: 978-83-610-9783-9: EAN: ... Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie ; Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI