Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest Szczurek?

Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest Szczurek? - Anita Głowińska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Głowińska
WYMIAR
10,35 MB
NAZWA PLIKU
Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest Szczurek?.pdf
ISBN
8435086976491

OPIS

Książeczka z okienkami do otwierania – dla wszystkich miłośników Kici Koci i Nunusia.Kicia Kocia i Nunuś wybierają się na spacer. Nunuś chce zabrać pluszowego szczurka, ale szczurka nigdzie nie ma: ani w łóżeczku, ani w komodzie, ani w żadnym innym miejscu. Dzieci zabierają się do szukania. Mają do otwarcia aż 57 okienek!

Gdzie jest Szczurek? Kicia Kocia i Nunuś wybierają się na spacer. Nunuś chce zabrać pluszowego szczurka, ale szczurka nigdzie nie ma: ani w łóżeczku, ani w komodzie, ani w żadnym innym miejscu.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Kicia Kocia i Nunuś to cykl książeczek dla dzieci Anity Głowińskiej, który w ostatnich latach jest prawdziwym hitem w grupie wiekowej do 3 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI