Flirt z księżniczką. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 5

Flirt z księżniczką. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 5 - Sabrina Jeffries | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sabrina Jeffries
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
Flirt z księżniczką. Cykl Niepoprawni uwodziciele. Tom 5.pdf
ISBN
2983118303388

OPIS

Gdy baron Fulkham, szef angielskiej siatki szpiegowskiej, spotyka w Londynie zachwycającą księżniczkę Aurorę, jest przekonany, że widział ją już wcześniej we Francji występującą na deskach teatru. Dręczony podejrzeniami próbuje rozwikłać tę zagadkę. Okazuje się, że sprawa wiąże się ze spiskiem, który może zniszczyćjego karierę polityczną, wywlec na światło dzienne mroczne sekrety i zrujnowaćkobietę, na której zaczyna mu coraz bardziejzależeć. Księżniczką Aurorą jest bowiem istotnie francuska aktorka, która bierze udział w tej maskaradzie nakłoniona przez dziadka próbującego osiągnąć polityczne cele. Flirt z przystojnym baronem szybko przeradza się w namiętne uczucie, niebezpieczne dla obojga kochanków.

Serce gangstera. Flirt z przystojnym baronem szybko przeradza się w namiętne uczucie, niebezpieczne dla obojga kochanków. W cyklu "Niepoprawni uwodziciele" ukazały się: Sztuka grzeszenia (1) Tajniki uwodzenia (2) Nie igraj z pożądaniem (3) Rozkosze namiętności (4) Flirt z księżniczką (5) Niepoprawni uwodziciele T.5 Flirt z księżniczką Sabrina Jeffries Cykl Niepoprawni uwodziciele (5)Gdy baron Fulkham, szef angielskiej siatki szpiegowskiej, spotyka w Londynie zachwycającą księżniczkę Aurorę, jest przekonany, że widział ją już wcześniej we Francji występującą na deskach teatru. "Flirt z księżniczką " Sabrina Jeffries jest to piąty tom z cyklu "Niepoprawni uwodziciele".

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Flirt z księżniczką . Sabrina Jeffries.

POWIĄZANE KSIĄŻKI