20 najważniejszych lekcji życiowych prawd

20 najważniejszych lekcji życiowych prawd - Hal Urban | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hal Urban
WYMIAR
12,2 MB
NAZWA PLIKU
20 najważniejszych lekcji życiowych prawd.pdf
ISBN
2473418775778

OPIS

Książka Urbana to klasyka gatunku z mądrym, ponadczasowym przesłaniem. Powinna znaleźć się w każdym domu.Ken BlanchardOgromnie wzbogacająca książka, pełna mądrych wskazań, jak żyć.Stephen CoveyOsoba, od której otrzymałeś tę książkę, troszczy się o ciebie i chce dla ciebie wszystkiego, co najlepsze. Tak robią przyjaciele i członkowie rodziny. Chcą przekazywać dalej ważne lekcje, jakich nauczyło ich życie. Niektóre z tych lekcji znajdują się w tej książce, która traktuje o tym, co dobre w życiu i w ludziach – a szczególnie w tobie. Mówi o wewnętrznych wartościach, jakie posiadasz, których być może nie wykorzystujesz. Właśnie tego pragnie dla ciebie ta wyjątkowa osoba, która ją ofiarowała. Bo dobra książka to najlepszy z przyjaciół; taki na dobre i na złe.AutorHal Urban posiada doktorat z pedagogiki i psychologii. Jest autorem wielu cenionych prac z tych dziedzin wiedzy. Przez wiele lat wykładał na Uniwersytecie Stanforda i San Francisco. To człowiek, którego pasją jest nauczanie i praca wychowawcza z młodzieżą. Występuje na konferencjach i sympozjach, prowadzi warsztaty dla studentów, rodziców, wychowawców i biznesmenów. Mieszka w Redwood City w Kalifornii.

Chcemy przekazywać dalej ważne lekcje, jakich nauczyło nas życie. Niektóre z tych lekcji znajdują się 20 najważniejszych lekcji życiowych prawd.

Stephen Covey Osoba, od której otrzymałeś tę książkę, troszczy się o ciebie i chce dla ciebie ... Osoba, która dała ci tę książkę, troszczy się o ciebie i chce dla ciebie tego, co najlepsze. Tak robią przyjaciele i członkowie rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI