Struny pragnień

Struny pragnień - Monika Chodorowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Chodorowska
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
Struny pragnień.pdf
ISBN
6021268283740

OPIS

Struny pragnień autorstwa Moniki Chodorowskiej to opowieść o matce i dziecku dotkniętym autyzmem. O bezradności matki, o niezrozumieniu przez otoczenie, o lękach i frustracji.Franek nie używa zwrotów grzecznościowych, bo nie rozumie zasadności ich użycia. Posługuje się krzykiem, bo wtedy dostaje to, co chce. Nie przytula się, bo ma nadwrażliwość dotykową. Dodatkowo jest bombardowany przez zapachy, dźwięki, światło. Jedzenie czasem staje się dla niego torturą. W kółko powtarza zasłyszane zwroty. Tylko tak potrafi się komunikować.Autorka pracowała jako terapeutka pedagogiczna i chociaż jej bohaterowie są fikcyjni, pokazuje realne problemy, z jakimi mierzą się opiekunowie dzieci autystycznych. To cierpka, ale fascynująca podróż w świat zupełnie niedostępny rodzicom dzieci tylko czasami niesfornych.

Od svého založení v roce 1996 si festival Struny podzimu vydobyl pověst jedné z nejvýznamnějších hud... Zarówno struny ścięgniste jak i struny rzekome są prawidłowymi elementami budowy mięśnia sercowego. [[ranking]] Struny ścięgniste Struny ścięgniste to twory w postaci nitek łączące mięśnie... Vybírejte z kategorie Struny na kytaru u největšího prodejce hudebních nástrojů.

Jsou dvoustranně souměrní, v některém období svého života mají strunu hřbetní, nervovou trubici, žaberní štěrbiny... Struny już od 3,36 zł ♫ Niezwykła jakość i brzemienie ♫ porównanie cen w sklepach internetowych, najniższe ceny, opisy, recenzje w kategorii Muzyka Struny na Ceneo.pl. [praǵńė̃ńe], zjawiska fonetyczne: zmięk.•. podw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI