Sekretny język drzew

Sekretny język drzew - Gill Davies | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gill Davies
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Sekretny język drzew.pdf
ISBN
6559535667897

OPIS

Ta książka odkrywa całe bogactwo sekretnego języka drzew, które mówią do siebie nawzajem, do zwierząt, ptaków i do nas.A każde ma do opowiedzenia niezwykłą historię.„Im więcej drzew i obszarów zadrzewionych, tym szczęśliwsi i mniej zestresowani są ludzie – to wynik badań naukowych”.Tony Kirkham, Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew„Wchodząc do lasu, wkraczamy w tajemny świat, powiązany z naszą przeszłością. Pielęgnujmy ten drzewny azyl: to fundament, na którym wszyscy się opieramy”.dr Nick Atkinson, Woodland Trust

A każde ma do opowiedzenia niezwykłą historię. Sekretny język drzew - Gill Davies - opis książki: 50 gatunków drzew: ich historia, zastosowanie, znaczenia, symbolika i mnóstwo intrygujących faktów! Drzewa to zdumiewające dzieła natury. Są piękne i tworzą żywe, zmienne tło, które łagodzi i zazielenia krajobraz w miastach i wsiach.

Cena: 30,60 z ł ... Ta książka odkrywa całe bogactwo sekretnego języka drzew, które mówią do siebie nawzajem, do zwierząt, ptaków i do nas. A każde ma do opowiedzenia niezwykłą historię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI