Przegwizdane

Przegwizdane - Aurélie Valognes | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aurélie Valognes
WYMIAR
8,1 MB
NAZWA PLIKU
Przegwizdane.pdf
ISBN
1667265005609

OPIS

Zabawna i pokrzepiająca książka, która przywraca wiarę w ludzi, poprawia nastrój i bawi do łez!Ferdinand Brun nie zawsze był zrzędliwym zgorzkniałym starcem. Kiedyś był po prostu zrzędliwym zgorzkniałym młodzieńcem. Dziś ma osiemdziesiąt trzy lata i ani krzty chęci, by się zmienić. Jego jedyny cel? Unikanie hordy wścibskich sąsiadek o morelowych, lawendowych i brzoskwiniowych włosach. Jego największa radość? Wkurzanie sąsiadki, pani Suarez, która dyryguje całą kamienicą. Tak, to dopiero przyjemność! A tych nie ma w życiu Ferdinanda wiele.Starszy pan całe dnie najchętniej spędzałby ze swoją psią towarzyszką Daisy, więc kiedy suczka bierze nogi za pas, mężczyzna ostatecznie traci chęć do życia… Zwłaszcza gdy dowiaduje się o przeprowadzce do domu starców, którą zaplanowała dla niego córka. Wydaje się, że gorzej już być nie może… Aż do dnia, w którym wyrośnięta dziewczynka i dziewięćdziesięciodwuletnia staruszka, pasjonatka informatyki, włamują się do jego domu i do jego serca.

Gorzej niż przejebane. - I co pedrylu, warto było dzwonić na bagietmistrzów? Masz przegwizdane! „Przegwizdane" autorstwa Aurélie Valognes, to pierwsza książka od dawna, która mimo swoich małych gabarytów poruszyła mnie za serce.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Przegwizdane autorstwa Valognes Aurelie , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,99 zł . Przeczytaj recenzję Przegwizdane .

POWIĄZANE KSIĄŻKI