Płatki na wietrze. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 2

Płatki na wietrze. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 2 - Virginia C. Andrews | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Virginia C. Andrews
WYMIAR
8,27 MB
NAZWA PLIKU
Płatki na wietrze. Saga rodziny Dollangangerów. Tom 2.pdf
ISBN
1432861299763

OPIS

Dalszy ciąg "Kwiatów na poddaszu", jednej z najlepszych amerykańskich powieści.Carrie, Chris i Cathy po latach więzienia na strychu trafiają pod opiekę doktora Sheffielda, ale dawny koszmar wciąż nie pozwala im normalnie żyć.Cathy wie jednak, jak temu zaradzić: czas pokazać matce i babce, że cierpienie i strach, które zafundowały dzieciom, nie zostaną zapomniane. I trzeba to pokazać raz a dobrze… V.C. Andrews opowiada o rodzinnej tajemnicy, poszukiwaniu miłości i trudach wchodzenia w dorosłość, łącząc w "Płatkach na wietrze" elementy powieści obyczajowej, psychologicznej i gotyckiej z thrillerem najwyższej próby."Płatki na wietrze" to druga - po "Kwiatach na poddaszu" - księga sagi rodziny Dollangangerów, najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C. Andrews. Jej książki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, sprzedały się dotąd na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy.W przygotowaniu są kolejne części sagi: "A jeśli ciernie", "Kto wiatr sieje" i "Ogród cieni".

Andrews. Jej książki, tworzące prawie dwadzieścia bestsellerowych serii, sprzedały się na całym świecie w ponad 100 milionach ... "Płatki na wietrze" to druga - po "Kwiatach na poddaszu" - księga sagi rodziny Dollangangerów, najsłynniejszej serii w dorobku amerykańskiej pisarki Virginii C.

Dzieci trafiają do domu doktora Sheffielda, który roztacza nad nimi opiekę. Saga Dollangangerów, czyli bardzo zła rodzina . Olga Suwalska, Marta Bratkowska ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI