Nadzieja w mroku

Nadzieja w mroku - Rebecca Solnit | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rebecca Solnit
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Nadzieja w mroku.pdf
ISBN
6392101757174

OPIS

Książka napisana przeciwko zwątpieniu. Płomienne wezwanie do działania na rzecz zmiany.„Nadzieja tkwi w założeniu, że nie sposób przewidzieć, co się stanie w przyszłości, i że w tej szczelinie niepewności powstaje przestrzeń do działania” – twierdzi Rebecca Solnit. Nie zawsze jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na bieg historii mogą mieć drobne zdarzenia i nasze jednostkowe postawy. Zmiana rodzi się długo, ale czasem wystarczy iskra, by dokonała się w jednej chwili. Książka jest kroniką takich właśnie, zakończonych częściowym lub całkowitym sukcesem, przedsięwzięć podejmowanych przez mniejsze i większe grupy ludzi, którzy chcieli zburzyć istniejący porządek i zmienić świat na lepszy – od upadku muru berlińskiego i rewolucji zapatystów, poprzez marsze alterglobalistów, jaśminową rewolucję, aż po niebywałe akty solidarności i pomocy okazywanej w sytuacji klęsk żywiołowych lub nieoczekiwane zwycięstwa ekologów w walce o czystą energię.

Przeczytaj recenzję Nadzieja w mroku. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka NADZIEJA W MROKU NIEZNANE OPOWIEŚCI NIEBYWAŁE MOŻLIWOŚCI - od 21,69 zł, porównanie cen w 38 sklepach.

Nadzieja w mroku. Nieznane opowieści, niebywałe możliwości - Rebecca Solnit.

POWIĄZANE KSIĄŻKI