Gdzie jest kameleon?

Gdzie jest kameleon? - Kurt Cyrus | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kurt Cyrus
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest kameleon?.pdf
ISBN
6387325447790

OPIS

Nagroda dla najlepszej książki dziecięcej magazynu „Creative Child” 2018Pięknie ilustrowana kolorami tropikalnej dżungli, zabawna i ciepła opowieść o przyjaźni.Napoleon jest najpiękniej wystrojonym stworzeniem w dżungli. A mimo to nie ma przyjaciół. Dlaczego? Bo nikt go nie widzi! Wiadomo, że kameleony zmieniają kolor i upodabniają się do otoczenia. Napoleon jest właściwie niewidzialny, więc próbuje wszystkiego, żeby zwrócić na siebie uwagę. Czy mu się to uda?A ty czy dostrzeżesz kameleona?

Pięknie ilustrowana żywymi kolorami tropikalnej dżungli, zabawna i ciepła (o dużych walorach edukacyjnych) opowieść o przyjaźni. I o tym, że każdy z nas jest w czymś dobry, nawet jeśli jeszcze o tym nie wie.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. „Gdzie jest Kameleon?" to jedna z tych krótkich i zabawnych historyjek, która świetnie pobudza dziecięcą wyobraźnię. To opowieść okraszona pięknymi, tropikalnymi ilustracjami, które dodają książce tajemniczości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI