Zdrowy mózg. Jak zatrzymać demencję i poprawić funkcje poznawcze mózgu

Zdrowy mózg. Jak zatrzymać demencję i poprawić funkcje poznawcze mózgu - M.D. Steven Masley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.D. Steven Masley
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Zdrowy mózg. Jak zatrzymać demencję i poprawić funkcje poznawcze mózgu.pdf
ISBN
9580684421002

OPIS

Zdrowy mózg to najnowsza książka dr. Stevena Masleya, autora bestsellerowych poradników medycznych. Tym razem Masley skupia się na tym, jakie skutki dla naszego mózgu ma podwyższony poziom cukru we krwi – od zaburzeń funkcji poznawczych do utraty pamięci.Współczesne dieta i styl życia sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych demencją. Obydwa te problemy są ze sobą ściśle powiązane – ich występowanie to skutek wyborów życiowych, które prowadzą do zwiększenia odporności na insulinę.Wykorzystując najnowsze wyniki badań oraz lata doświadczeń z pacjentami, Steven Masley opracował program, który wskaże drogę do odzyskania kontroli nad własnym organizmem.Zdrowy mózg to:proste i przystępne wyjaśnienie tego, jak poziom cukru we krwi wpływa na choroby serca i utratę pamięci,naukowo udowodniony plan powstrzymania czynników zwiększających ryzyko utraty pamięcioparty na wiedzy medycznej program ulepszający działanie mózgu50 przepisów na łatwe do przyrządzenia potrawy, które pomogą twojemu mózgowi oraz sercu,Codziennie czynności, które poprawią twoją sprawność umysłową i fizyczną oraz przyspieszą metabolizm.Steven Masley – lekarz, członek m.in. American Heart Association i American College of Nutrition. Pomagał pacjentom poprawić swoje funkcje poznawcze i zapobiec typowi 2 cukrzycy lub chorobom serca. Publikował w renomowanych czasopismach naukowych takich jak„ Journal of the American College of Nutrition”, „Journal of the American Medical Association”. W USA znany jest również jako popularyzator wiedzy. Naukowo związany z University of South Florida, prowadzi również Masley Optimal Health Center.

26,40 zł. Zdrowy mózg Zdrowy mózg to najnowsza książka dr.

Stevena Masleya, autora bestsellerowych poradników medycznych. Tym razem Masley skupia się na tym, jakie skutki dla naszego mózgu ma podwyższony poziom cukru we krwi - od zaburzeń funkcji poznawczych do utraty pamięci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI