Programowanie treningu siłowego

Programowanie treningu siłowego - Mark Rippetoe | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Rippetoe
WYMIAR
3,23 MB
NAZWA PLIKU
Programowanie treningu siłowego.pdf
ISBN
7112676046521

OPIS

Mark Rippetoe oraz Andy Baker, założyciel Kingswood Strength and Conditioning, jeden z największych amerykańskich autorytetów w treningu siłowym, odpowiadają na wiele pytań, które zadaje sobie każdy, kto poważnie podchodzi do spraw związanych z podnoszeniem ciężarów i budowaniem ponadprzeciętnej siły. Jak ułożyć skuteczny plan treningowy i dopasować go do potrzeb i możliwości konkretnych osób? Jak różnicować plan w zależności od płci, wieku i stopnia zaawansowania? Jak powinien wyglądać trening po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą lub kontuzją? Jak zmienić trening, aby przełamać trwający od dłuższego czasu brak postępów? Jak dopasować ćwiczenia siłowe do różnych dyscyplin sportu?Największą zaletą tej książki jest część praktyczna dotycząca układania programów treningowych. Rozdział dla początkujących zawiera podstawowe zasady słynnego i sprawdzonego już przez setki tysięcy osób systemu Zacznij od siły (Starting Strength) oraz wyjątkowo cenne przykłady efektywnego zastosowania progresji liniowej. Rozdział dla średnio zaawansowanych, skupiony wokół tzw. metody teksaskiej, to jeden z bardziej wartościowych tekstów, jakie kiedykolwiek napisano na temat treningu siłowego. Rozdział dla zaawanso wanych poświęcono periodyzacji długoterminowej, dalece wykraczającej poza podstawową strukturę tygodniowego planowania intensywności treningowej."Programowanie treningu siłowego" to lektura obowiązkowa nie tylko dla trenerów sportów siłowych, ale dla każdego, kto pragnie w jak największym stopniu wykorzystać swój fizyczny potencjał do budowy siły. I to niezależnie od wieku, płci, poziomu zaawansowania czy uprawianego sportu.

Nauczysz się z niego jakie zmienne (oraz w jaki sposób) wpływają na performance siłowy zawodniczek. Poznasz różnice anatomiczne oraz hormonalne pomiędzy kobietami a mężczyznami i ich rzeczywisty wpływ na możliwości treningowe zawodników obu płci. Programowanie treningu siłowego (Uszkodzona okładka) | Rippetoe Mark | Galaktyka.

Z kolei ktoś, kto ćwiczy w piwnicy i nigdy nie startuje ... "Programowanie treningu siłowego" to lektura obowiązkowa nie tylko dla trenerów sportów siłowych, ale dla każdego, kto pragnie w jak największym stopniu wykorzystać swój fizyczny potencjał do budowy siły. I to niezależnie od wieku, płci, poziomu zaawansowania czy uprawianego sportu. PROGRAMOWANIE TRENINGU SIŁOWEGO już od 43,13 zł - od 43,13 zł, porównanie cen w 37 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI