Programowanie treningu siłowego

Programowanie treningu siłowego - Mark Rippetoe | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Rippetoe
WYMIAR
12,36 MB
NAZWA PLIKU
Programowanie treningu siłowego.pdf
ISBN
2577826866845

OPIS

Mark Rippetoe oraz Andy Baker, założyciel Kingswood Strength and Conditioning, jeden z największych amerykańskich autorytetów w treningu siłowym, odpowiadają na wiele pytań, które zadaje sobie każdy, kto poważnie podchodzi do spraw związanych z podnoszeniem ciężarów i budowaniem ponadprzeciętnej siły. Jak ułożyć skuteczny plan treningowy i dopasować go do potrzeb i możliwości konkretnych osób? Jak różnicować plan w zależności od płci, wieku i stopnia zaawansowania? Jak powinien wyglądać trening po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą lub kontuzją? Jak zmienić trening, aby przełamać trwający od dłuższego czasu brak postępów? Jak dopasować ćwiczenia siłowe do różnych dyscyplin sportu?Największą zaletą tej książki jest część praktyczna dotycząca układania programów treningowych. Rozdział dla początkujących zawiera podstawowe zasady słynnego i sprawdzonego już przez setki tysięcy osób systemu Zacznij od siły (Starting Strength) oraz wyjątkowo cenne przykłady efektywnego zastosowania progresji liniowej. Rozdział dla średnio zaawansowanych, skupiony wokół tzw. metody teksaskiej, to jeden z bardziej wartościowych tekstów, jakie kiedykolwiek napisano na temat treningu siłowego. Rozdział dla zaawanso wanych poświęcono periodyzacji długoterminowej, dalece wykraczającej poza podstawową strukturę tygodniowego planowania intensywności treningowej."Programowanie treningu siłowego" to lektura obowiązkowa nie tylko dla trenerów sportów siłowych, ale dla każdego, kto pragnie w jak największym stopniu wykorzystać swój fizyczny potencjał do budowy siły. I to niezależnie od wieku, płci, poziomu zaawansowania czy uprawianego sportu.

Jeśli zbierasz punkty CPD, to po zakończeniu naszego kursu otrzymasz ich aż 15! Mateusz Stachurski. twórca pierwszych w Polsce szkoleń z programowania treningowego, prowadził setki szkoleń i kursów w całej Polsce z zakresu treningu siłowego, Mężczyzna, Pan X, 25 lat, rozpoczyna swoją przygodę z treningiem siłowym i zamierza w pół roku osiągnąć swój cel, jakim jest redukcja tkanki tłuszczowej.

Znajduje się tam również komplet porad związanych z efektywną regeneracją siły oraz odżywianiem. PROGRAMOWANIE TRENINGU SIŁOWEGO - SERIE - A,B i C . By: Artur Pacek .

POWIĄZANE KSIĄŻKI