Gdzie jest Elmer? Wyszukiwanka

Gdzie jest Elmer? Wyszukiwanka - David McKee | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
11,4 MB
NAZWA PLIKU
Gdzie jest Elmer? Wyszukiwanka.pdf
ISBN
9390235230832

OPIS

Pomóż Elmerowi w kolorowej wyszukiwance! - książka kartonowaKażda karta tej książki jest pełna szczegółów do wyszukiwania, zadań do wykonania, detali do odkrycia. Ilustracje przedstawiają Elmera, jego przyjaciół, najróżniejsze zwierzęta i ich kolorowy świat. Mali czytelnicy mogą tu szukać szczegółów bez końca, wracając do nich i odnajdując kolejne ukryte elementy. Taka zabawa doskonale rozwija spostrzegawczość i umiejętność skupienia, pomaga w nauce liczenia oraz w poznawaniu nowych wyrazów.W 2019 roku Elmer – ulubieniec dzieci na całym świecie – obchodzi 30. urodziny.Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”.Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera.Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i bibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje. Przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie na całym świecie.

Jest zrobiona z trwałych kartonowych stron i na pewno wytrzyma wielokrotne oglądanie, nawet przez najmłodszych czytelników." Cała recenzja na: bajkochlonka.pl " Gdzie jest Elmer? to sporych rozmiarów kartonówka. A każdy jej skrawek (z okładką i ... Książka - Gdzie jest Elmer? Wyszukiwanka - w Księgarni Internetowej PWN w atrakcyjnej cenie.

Pomóż Elmerowi w kolorowej wyszukiwance! Każda karta tej książki jest pełna szczegółów do wyszukiwania, zadań do wykonania, detali do odkrycia. Ilustracje przedstawiają Elmera, jego przyjaciół, najróżniejsze zwierzęta i ich kolorowy świat. Słoń Elmer wielokrotnie przewijał się w moich recenzjach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI