Sztuka gotowania

Sztuka gotowania - Niki Segnit | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niki Segnit
WYMIAR
11,14 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka gotowania.pdf
ISBN
2990123536082

OPIS

Nowa książka autorki bestsellerowego Leksykonu smaków.Przełomowa książka, która odkrywa zasady leżące u podstaw wszystkich przepisów. Dzięki tej książce poczujesz się swobodniej w kuchni, nauczysz się jak „działają” przepisy, będziesz eksperymentować i bawić się smakami. Jeśli jesteś niewolnikiem książek kucharskich, a gotować umiesz tylko z nosem w przepisie, z pewnością jest to pozycja dla ciebie. Dzięki Sztuce gotowania, najnowszej książce autorki bestsellerowego Leksykonu smaków, dowiesz się, jak bawić się smakiem, a przede wszystkim jak po prostu gotować – bez odmierzonych proporcji i z góry ustalonych połączeń. W książce znajdziesz 77 podstawowych receptur, których opanowanie pozwoli ci na pełną improwizację w kuchni. Wystarczy tylko otworzyć się na porady autorki, przyswoić sobie kilka reguł i nagle z nudnego odtwarzacza przepisów staniesz się kuchennym maestro.Sztuka gotowania to niezwykle zabawna i inspirująca książka – po jej lekturze nic już nie będzie smakowało tak samo. To również jedyna i ostatnia książka kucharska, w którą warto się zaopatrzyć. Dalej czekają was już tylko przygody przy palniku!

Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. Tadar - Sztuka Gotowania Firma TADAR od wielu lat zajmuje się importem oraz dystrybucją wyrobów ze stali nierdzewnej, aluminium i porcelany, szeroko wykorzystywanych w gospodarstwach domowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem prestiżowych marek StarkePro oraz KonigHOFFER, kojarzonych z najwyższą jakością, niepowtarzalnym designem i ... Sprawdź najnowsze przepisy kulinarne, porady i artykuły na temat gotowania, zdrowego odżywiania, diety, sprzętu kuchennego i wiele innych na Gotowanie Onet Sprawdź nadchodzące kursy gotowania! - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi. Sklep internetowy Tadar.pl • Akcesoria kuchenne • Artykuły gospodarstwa domowego • Wyposażenie kuchni i jadalni • Akcesoria do gotowania • Sprawdź naszą ofertę To kolejna książka, którą można nazwać arcydziełem - tak samo jak pierwszą książkę "Leksykon smaków" Niki Segnit.

Jest najlepszą i jedyną książką jakiej potrzebujesz jeśli chcesz nauczyć się świetnie gotować! Instagram. Wyświetl ten post na Instagramie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI