Szczęście w miłości

Szczęście w miłości - Joanna Godecka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Godecka
WYMIAR
8,91 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście w miłości.pdf
ISBN
4036866943454

OPIS

Książka adresowana jest do tych, którzy uważają, że ich życie uczuciowe jest pasmem niepowodzeń, nie potrafią dokonywać dobrych wyborów, stworzyć satysfakcjonującego związku, budować dobrych, wspierających i zadowalających relacji partnerskich ani utrzymać wartościowej więzi, nie umieją dawać potencjalnym partnerom jasnych sygnałów, czego oczekują.Autorka - terapeutka i coach - pomaga wprowadzać pozytywne zmiany w życiu i podnosić poczucie własnej wartości, zwraca uwagę na najczęściej popełniane błędy oraz pułapki i radzi, jak ich unikać. Daje rozwiązania, które pomagają ocenić, co w życiu uczuciowym nie działa tak jak trzeba i krok po kroku odkrywać w sobie gotowość do miłości oraz zdobywać umiejętności przyciągania wartościowych osób.

Od tego czasu zobaczyło go już 2,740 osób, 2190 z nich pobrało dokument. Pobierz plik pdf.

Życie Maddie w jednej chwili zmienia się o 180 stopni. Wygrywa sporą sumę pieniędzy i w tym samym czasie znajduje się w centrum uwagi. Co przynosi szczęście w miłości? [SYMBOLE] Amor- to nie tylko Bóg Miłości, ale także symbol niespełnionego pragnienia.Przedstawiany jest jako chłopiec z łukiem i strzałą w ręku ... Foto: Shutterstock Od czego zależy szczęście w miłości? ‹ wróć Beata Pawłowicz: Zdziwiłam się, czytając statystyki, wydawało mi się, że w czasach, gdy seks przestał być tabu, a ... Szczęście w miłości na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI