Smocza Straż. Gniew Króla Smoków. Baśniobór: Nowe przygody. Tom 2

Smocza Straż. Gniew Króla Smoków. Baśniobór: Nowe przygody. Tom 2 - Brandon Mull | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brandon Mull
WYMIAR
5,16 MB
NAZWA PLIKU
Smocza Straż. Gniew Króla Smoków. Baśniobór: Nowe przygody. Tom 2.pdf
ISBN
7060731322674

OPIS

Brandon Mull powraca z kolejną oszałamiającą przygodą!Kontynuacja bestsellerowego cyklu "Baśniobór"!Kendra i Seth Sorensonowie nie mogą zaznać spokoju. Celebrant, Król Smoków, planuje odwet i zemstę. Wadzą mu smocze azyle, które nie są już przez niego postrzegane jako bezpieczne przystanie, a jako ograniczające wolność więzienia.Pora się wydostać i przejąć kontrolę nad światem! Czy rodzeństwu Sorensonów uda się stawić czoła nowemu niebezpieczeństwu? Jakich mocy będą musieli użyć, jaką siłą się wykazać i z czyjej pomocy skorzystać, by przeciwstawić się złym siłom? Jaką rolę w tej historii odegra Czarkamień?(...) rozpocznie się otwarta wojna, która będzie trwała aż do czasu wyłonienia zwycięzcy. Nie miejcie złudzeń. Smoki zatriumfują.

Nowe Przygody: Smocza Straż. Tom 2 - Brandon Mull.

36, 99 z ... EBook Smocza straż Baśniobór nowe przygody. Smocza Straż, Tom 2 / Brandon Mull , 20,38 zł, Smocza Straż to ciąg dalszy Baśnioboru - bestsellerowej serii Brandona Mulla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI