[OUTLET] Liberał po przejściach

[OUTLET] Liberał po przejściach - Wojciech Sadurski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Sadurski
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Liberał po przejściach.pdf
ISBN
5497331825662

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Moje rozumienie "liberalizmu" wyłania się z tej książeczki, mam nadzieję, dość klarownie, a spór o to, czy jest to "prawdziwy" liberalizm, czy nie, specjalnie mnie nie interesuje.

Adam Chełstowski / Forum. Droga, jaką w życiu publicznym przebył Donald Tusk, pokazuje, jak przez lata zmieniały się w Polsce polityka i oczekiwania wyborców. Liberał po przejściach, Sadurski Wojciech, 31,5 zł.

Data zakończenia 2019-05-20 - cena 29,74 zł Opis: Liberał po przejściach - Sadurski Wojciech. Moje rozumienie"liberalizmu" wyłania się z tej książeczki, mam nadzieję, dość klarownie, a spór o to, czy jest to prawdziwy "liberalizm", czy nie, specjalnie mnie nie interesuje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI