Opowieści piastowskie. Ojciec i syn (książka audio)

Opowieści piastowskie. Ojciec i syn (książka audio) - Karol Bunsch | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Bunsch
WYMIAR
4,60 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści piastowskie. Ojciec i syn (książka audio).pdf
ISBN
7634720414453

OPIS

Wartka akcja, wyraziste postacie, dramat jednostki i zdarzenia z burzliwych czasów państwa Polan przełożone na karty powieści! Karol Bunsch w sposób mistrzowski maluje obraz Polski X wieku, gdzie możni władcy wszelkimi środkami chcą pozyskać mocarnych sprzymierzeńców, obce wojska stoją u granic dopiero co jednoczącego się Państwa, a kruche sojusze drżą w posadach. Ojciec i syn, syn i ojciec - jak ich związek wpłynie na losy narodu, jakie piętno wywrąlosy kraju na ich relację? Świetna interpretacja Marcina Popczyńskiego przeniesie nasw czasy Mieszka I i jego zmagań podczas budowania nowoczesnego państwa.Czyta: Marcin PopczyńskiCzas nagrania: 18 godz. 56 min.

(książka audio) ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Ojciec i syn (książka audio) - Wartka akcja, wyraziste postacie, dramat jednostki i zdarzenia z burzliwych czasów państwa Polan przełożone na karty powieści! Karol Bunsch w sposób mistrzowski maluje obraz Polski X wieku, gdzie możni władcy wszelkimi środkami chcą pozyskać... - Polska ksiegarnia w UK Książka Powieści piastowskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI