Następna dziewczyna

Następna dziewczyna - Sam Carrington | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sam Carrington
WYMIAR
9,84 MB
NAZWA PLIKU
Następna dziewczyna.pdf
ISBN
5099153702851

OPIS

Ginie dziewczyna.Czy twoja córka ma z tym coś wspólnego?Czy to ona będzie następna?Sobotnia noc. Policja przyprowadza do domu siedemnastoletnią dziewczynę. Sophie nie ma kontaktu z rzeczywistością, powtarza coś niezrozumiałego…Rano okazuje się, że jej przyjaciółka nie wróciła do domu.A potem policja znajduje ciało dziewczyny…Policjantka prowadząca śledztwo podejrzewa, że Sophie była świadkiem morderstwa.Dziewczyna twierdzi, że nic nie pamięta. Ale dręczą ją przebłyski przerażających scen. Ktoś przysyła jej niepokojące maile.Ktoś ją śledzi.Matka czuje, że córka nie mówi wszystkiego. Że jest w niebezpieczeństwie.Lecz sama aż zbyt dobrze wie, co to znaczy się bać… Od dwóch lat strach paraliżuje ją, niszczy jej życie, jej małżeństwo, jej rodzinę. Teraz jednak za wszelką cenę musi się z nim zmierzyć, by powstrzymać mordercę. Kimkolwiek jest. Bo wie, że jego celem jest teraz Sophie.„Ten thriller, niepokojący i niejednoznaczny, zaciska gardło i zapiera dech”. - "The Bookseller”

Czy twoja córka ma z tym coś wspólnego? Czy to ona będzie następna? Sobotnia noc. Policja przyprowadza do domu siedemnastoletnią dziewczynę.

Policja przyprowadza do domu siedemnastoletnią dziewczynę. Sophie nie ma kontaktu z rzeczywistością, powtarza coś niezrozumiałego… Rano okazuje się, że jej przyjaciółka nie wróciła do domu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI