Dziewczyna od marzeń

Dziewczyna od marzeń - Jayne Ann Krentz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jayne Ann Krentz
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna od marzeń.pdf
ISBN
4166727645820

OPIS

On co noc śni o ogniu…Ona pomoże mu panować nad snami.Lecz czy to ochroni ich przed przeszłością?Jack Lancaster, profesor kryminologii i konsultant FBI, rozwiązuje sprawy nierozwiązanych zbrodni. Zwłaszcza podpaleń. Jako dziecko sam ocalał z pożaru, w którym zginęła jego matka. Ale tym razem nie ujął mordercy…Zdumiewająca umiejętność wnikania w umysł zbrodniarza przysporzyła mu sławy, ale i skomplikowała życie osobiste. Śledztwa pozostawiają w jego umyśle ślad, dręczą go makabryczne sny.Jack szuka pomocy u Winter Meadows, pięknej i tajemniczej instruktorki medytacji, która potrafi czytać marzenia senne.Nagle pojawia się realne niebezpieczeństwo. Powraca ten, kogo Jack szuka od lat.„Krentz nigdy nie rozczarowuje i teraz też trafi a w dziesiątkę - mroczną tajemnicą, gorącą akcją i płonącą namiętnością”.„Kirkus Reviews”JAYNE ANN KRENTZ to jedna z ulubionych autorek. Jej bestsellery wydano w 35 milionach egzemplarzy. Są tłumaczone na 33 języki.Wszystkie jej książki są na szczycie list bestsellerów „New York Timesa”.Jayne Ann Krentz tworzy emocjonujące, zmysłowe powieści obyczajowe i wypełnia je napięciem thrillera psychologicznego. Pod pseudonimem „Amanda Quick” pisała romanse historyczne."Dziewczyna od marzeń" to trzecia powieść - po "Kiedy wszystkie dziewczyny odejdą" i "Jej ostatni obraz" - w cyklu o trzech mężczyznach (i kobietach, które pokochali) uratowanych w dzieciństwie z pożaru w sekcie założonej przez psychopatycznego zbrodniarza, który nie przestał ścigać swoich niedoszłych ofiar.

Cena 23,40 zł. Książka w kategorii Obyczajowe.

Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach. Informacja o tym, jakie formaty przyporządkowane są do danego pliku, podana jest za tytułem oraz w ikonce multiformat. Książka Dziewczyna od marzeń - Krentz Jayne Ann On co noc śni o ogniu...

POWIĄZANE KSIĄŻKI